کتاب سینوهه پزشک مخصوص فرعون

اثر میکا والتاری از انتشارات معیار - مترجم: داوود نعمت اللهی-دهه 1940 میلادی

Upon being published, The Egyptian outsold every other novel published that year, and remains a classic; readers worldwide have testified to its life-changing power. It is a full-bodied re-creation of a largely forgotten era in the world s history: the Egypt of the 14th century B.C.E., when pharaohs and gods contended with the near-collapse of history s greatest empire. This epic tale encompasses the whole of the then-known world, from Babylon to Crete, from Thebes to Jerusalem, while centering around one unforgettable figure: Sinuhe, a man of mysterious origins who rises from the depths of degradation to become personal physician to Pharaoh Akhnaton.


خرید کتاب سینوهه پزشک مخصوص فرعون
جستجوی کتاب سینوهه پزشک مخصوص فرعون در گودریدز

معرفی کتاب سینوهه پزشک مخصوص فرعون از نگاه کاربران
این جواهر معتبر رمان تاریخی شامل همه چیز است: ماجراجویی، عشق، مذهب، سیاست، جنگ، دوستی، مرگ، ابهام اخلاقی ... یک پرتره زنده از یک دوره تاریخی شگفت انگیز است. دقیق بودن تاریخی و اجتماعی به استعداد روایت می پیوندد، که صرفا در فصل گذشته (@ La guerra santa @)، جایی که فیلم ها به یک فیلم تکراری تبدیل می شوند، گرچه عمیق تر از کل آن را نابود نمی کند.

مشاهده لینک اصلی
برای اولین بار در دبیرستان سال 1998 خواند. اکنون، دوباره، به عنوان یک کتاب مهمان خوانده شده توسط لارس سوببرگ. 4 بیشتر یا شاید 4.5. این بهتر از آن بود که من به یاد می آوردم، اما باقی مانده از جنگ کمی بیش از حد کشیده شده بود. شخصیت ها از بهترین ها ابریشمی بود. البته، کاپا مورد علاقه من بود اما موتی: دی جی ها این پرچم را دوست دارند! آیا به نظر می رسد که شما شروع به فراخوانی اعضای خانواده برای دوست داشتن فرزند خود کنید؟ : خواندن DLars اسدبرگ فقط یک الماس بود!

مشاهده لینک اصلی
داستان قابل توجهی از خطرات تعصب، راحتی رنج آشنا، برتر بودن خواسته، افتضاح غرور و واقعیت غالبا غم انگیز طبیعت بشری - جنبه های بنیادی که ما آنقدر مشتاق به نادیده گرفتن است، در نتیجه اجازه می دهد که بزرگتر شود، که نجیب است، که ما به شدت آن را تسکین می دهیم تا عصبانیت جمعی ما را از بین ببریم، چون سر خود را به طور هدفمند در شن و ماسه دفن می کنیم. این یک افسانه با شکوه است و من اعتقاد دارم که اگر آن را فقط یک نفر داشته باشد، اخلاقی بودن آن خواهد بود @ جاده ای به جهنم در هر قدم با بهترین نیت ها پیچیده شده است. @ و یا شاید @ هیچ مرد چیزی را نمی داند که فردا @ یا @ همه در ستارگان قبل از روز تولد من نوشته شده بود. @ Sinuhe قطعا چنین فکر. حقیقت این است که توهههه، وارث حقیقت، تنها کسی بود که سعی نکرد تا آن را با زور انجام دهد، در حالی که همه نوع userpers معتقد بودند که حق داشتن Pharoh داشتند، و برای او ناتوان بود واقعیتی که او سعی در انجام کارهای خوب و عدالت کرد، کاملا شعر است زیرا آن را آینه ای به شرایط انسانی می دهد. من عجیب و غریب هستم و من عاشق صداقت هستم، من فکر می کنم که این کتاب به طور کامل اندازه گیری شده است. من هرگز کتاب دیگری مانند این را ندیدم. این ممکن است تبدیل به مورد علاقه من شود، و هر کسی که من را می شناسد، می داند که این چیزی است.

مشاهده لینک اصلی
ماه تقریبا دو و نیم من käytettyä tämän یک آبچر کوچک läpi زندگی انسان، و من نمی دانم که آیا käytetty خواندن و یا داستان هم معمولا آن بود، اما این کتاب واقعا احساس از یک دوره teoshan بزرگ و چشمگیر Sinuhe شده است، و هنوز هم ظرافت خود را در همه چیز کوچک و در دوره عادی است.

مشاهده لینک اصلی
بنابراین من مجبور شدم این کتاب را برای کلاس فنلاندی خود بخوانم. من در مورد آن بسیار هیجان زده بودم زیرا این کتاب همیشه توصیف شده بود به نامA فنلاندی کلاسیک @ و حداقل به نظر من این مترادف برای خسته کننده است. در بالای این کتاب، این صفحات بسیار زیاد بود که تقریبا دیکشنری آکسفورد را مانند یک کتاب عکس کودکان نگاه کرد. با این وجود، وقتی که این کتاب را شروع کردم، متوجه شدم که من هرگز اشتباه نکردم. در واقع، این کتاب خسته کننده نبود، در واقع، کاملا مخالف بود. در صدها صفحات، این کتاب هر چیزی را که ممکن است از یک کتاب بخواند، برگزار می کند. هیجان انگیز بود، خنده دار بود و غمگین بود. این کتاب به من عمل، عاشقانه، ماجراجویانه، تاریخی و طرح های سیاسی داد. این کتاب به خبرنگاری یک پزشک از مصر باستان از اوایل کودکی تا پایان عمر خود می گوید. مصری، سیشی همیشه سعی می کند کاری درست انجام دهد اما مهم نیست که او چه می کند، به نظر می رسد که بدبختی او را دنبال می کند. (مشاهده اسپویلر) [یک courtesan همه دلبستگی خود را از او لعنت می کند، او نتواند عشق زندگی خود را از مرگ معینی نجات دهد، او توسط دوست خود خیانت کرده و بیشتر. (مخفی کردن اسپویلر)] بنابراین من می گویم: از کتاب مقدس ترس نداشته باشید، زیرا ارزش تمام وقت شماست. بدون شک بزرگترین کتابی است که تا به حال خوانده ام و شاید بزرگترین کتابی باشد که هرگز خوانده ام. مایک والیتی اعتقاد من به ادبیات فنلاند را برداشته است.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب سینوهه پزشک مخصوص فرعون


 کتاب ظلمت در نیمروز
 کتاب زیر کوه آتشفشان
 کتاب ماجراهای تن تن (14)
 کتاب خوشبختی در ویترین
 کتاب مرد جوان بی باک روی طناب بندبازی و داستان های دیگر
 کتاب بیابان تاتارها